ccna90

معرفی ITperfection

در روزهای آغازین بهمن 1393 فعالیت ITperfection به منظور ارایه آموزش تخصصی شبکه و امنیت برای تمامی فارسی زبانان در سرتاسر جهان آغاز شد. موسس این مجموعه سید علی حسنی است که از سال 2001 به صورت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت خود را آغاز نموده، او دارنده دهها مدرک از کمپانی مایکروسافت و سیسکو در زمینه شبکه، سیستم عامل و امنیت است، هدف وی از راه اندازی این مجموعه، انتقال دانش و تجربیات سالهای گذشته به جوانان و آینده سازان عزیز است.

ماموریت ITperfection

آموزش برای همه و در همه جا.

با توکل به پروردگار بزرگ و به یاری دوستان متخصص، در صدد ایجاد بستری آموزشی برای تمامی فارسی زبان ها در سرتاسر دنیا هستیم. مصمّم هستیم تا محیطی را فراهم آوریم که هر متخصصی در زمینه آی تی، بتواند خود را به دنیای اینترنت معرفی کند. مدرسّان بتوانند با ایجاد بسته های آموزشی، خود را جاودانه کنند و محصّلان این رشته به راحتی به منابع آموزشی دسترسی پیدا کنند.

 

نگرش ما

تلاش میکنیم تا اثری جاودانه از خود به یادگار بگذاریم. زکات علم را با آموزش آن به نسل های بعدی بپردازیم. با ایجاد محیطی مناسب فرصت اشتغال را برای جوانان متخصص فراهم کنیم ،وبا آموزش مناسب و با کیفیت راه پر امیدی را به جویندگان علم معرفی کنیم.

 

روند کار

بسیار ساده! مدرسّان میتوانند با ارسال رزومه و معرفی خود، پس از دریافت پروفایل آی تی پرفکشن، محتوای آموزشی خود را به صورت آنلاین ایجاد کنند. محصلان نیز به راحتی میتوانند، پس از ایجاد مشخصه خود در سایت، به مطالب مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

 

کپی رایت آکادمی ITperfection.